קירות לכנסים ותערוכותקירות תצוגה לכנסים ותערוכות מהווים חלק חשוב ומרכזי מאד מקידומו ומשיווקו של העסק. אפשר לראות היום מגוון רחב של קירות תצוגה, הלוקחים חלק גם בתערוכות, בכנסים ובאירועים נוספים ומוסיפים לנראות של המרחב כולו. שירותי עיצוב קירות התצוגה מהווים נדבך חשוב בכל קידום מכירות ואפשר להתאים אותם ישירות לצרכי העסק, תוך התייחסות למיקום שבו הם צפויים להיות. הקירות המעוצבים יכולים לבוא בתצורות שונות, כאשר מרביתם כיום ניידים, מתקפלים וקלים להרכבה פירוק ונשיאה, כך שניתן למקם אותם בקלות בכל נקודה שרוצים ולהוביל אותם אפילו ברכב קטן.
קירות תצוגה לכנסים ותערוכות מהווים פתרון פרסומי נהדר לתערוכות, לאירועים בסדרי גודל שונים וגם לכנסים חשובים. באמצעות הקירות אפשר להבליט את לוגו העסק, לחשוף את השירותים המיוחדים שהוא מציע, את המוצרים השונים שלו וכל תוכן אחר בעל חשיבות. קירות תצוגה לכנסים יכולים לשמש כרקע נהדר ומרשים מאד לכל כנס וכן גם לסמינרים, לימי עיון, לימי קידום מכירות כמובן ואפילו למסיבות עיתונאים, היכן שמוצאים אותם ממוקמים בנקודות שונות במרחב.
בולטים מרחוק
קירות התצוגה המעוצבים הניידים מגיעים במידות שונות ומורכבים באופנים שונים. ישנם קירות תצוגה מגנטיים, ישנם קירות שהם רולאפ רחב ועוד מגוון רחב מאד של אפשרויות, העומדות לרשותו של הלקוח. הקירות המעוצבים הם אלה שמקבלים, לרוב, את האורחים, ועליהם להיות בולטים לעין. הם גדולים, מושכים תשומת לב ומספקים מידע חשוב לפוגשים אותם. הם יכולים להיות בחזית הבימה, כבר עם הכניסה למקום שבו מתקיים האירוע או הכנס או במקומות אחרים במרחב הגדול. הם חייבים להיות חזקים, עמידים ויציבים מאד, כדי שלא יזוזו ממקומם ויישארו בו לאורך כל האירוע.
את שירותי עיצוב הקירות מציעות כיום חברות המתמחות בעיצוב תערוכות ומסחור חזותי, חברות עם ניסיון ועם היכרות רבה עם חומרי הגלם השונים, המשמשים ליצירת הקירות. כדי שאלה, ישמשו בצורה המלאה למטרה שלשמה יוצרו, יש להבין את הצורך הראשוני בשילוב קירות תצוגה וכן את קהל היעד שאליו הם פונים ותקציב הלקוח המפרסם. רק כך ניתן יהיה להתאים ולעצב נכון את הקירות וליצור את האפקט הנדרש על מנת למשוך את העין ולהעביר את המסר שבו מעוניינים.
אולי יעניין אותך גם:  

עיצוב ביתנים לתערוכות, עיצוב קירות, עיצוב תערוכות

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial