ביתן טראס

ביתנים לתערוכות

השתתפות בתערוכה באמצעות הצבת ביתן בתערוכה היא הזדמנות נהדרת להשיג לקוחות חדשים, לשמור על קשר עם לקוחות ותיקים, להציג ולחשוף את השירותים או המוצרים החדשים שלכם וכך לקדם את העסק.

אבל לפני שאתם מזמינים ממארגן התערוכה את השטח שבו יוקם הביתן שלכם, חשוב לבדוק מהו המיקום של הביתן ברחבת התערוכה, ואילו אפשרויות עומדות בפניכם בעת בחירת מיקום הביתן.

בחירת מיקום הביתן תשפיע רבות על הנראות של הביתן. יש הבדל בין ביתן העומד בכניסה לתערוכה, לבין ביתן הנמצא במעמקי האולם. יש הבדל בין ביתן הנמצא על פינה לבין ביתן טורי. להלן ארבעה סוגים של ביתנים:

ביתן אי

ביתן הממוקם לרוב במרכז התערוכה והוא למעשה מעין חדר ללא קירות. כלומר יש לכם ארבע חזיתות פתוחות לקהל המבקרים. היתרון, מעבר למיקום המרכזי, הוא האפשרות להיות נגישים למבקרים המגיעים מכל הכיוונים, אתם תמיד יכולים להיות עם הפנים אליהם. חשוב להתאים את העיצוב בהתאם למבנה, ולוודא שבכל צד יהיו אנשי צוות שיוכלו לקבל את פני המבקרים.

ביתן חצי אי

ביתן חצי אי הוא ביתן בעל קיר אחד ושלוש חזיתות או שני קירות ושתי חזיתות פתוחות הפונות ללקוחות. בחלק מהמקרים מעברו השני יהיה ביתן אחר או שני ביתנים. ביתן מסוג זה מאפשר לכם לעצב את הקירות ולהציג את החברה או לתלות מסך בהתאם לצרכים שלכם.

ביתן פינתי

ביתן פינתי הוא ביתן בעל שתי חזיתות ושני קירות. חשוב לבדוק היכן הוא ממוקם, האם הוא נמצא בפינה או במרכז העניינים. ביתנים פינתיים נמצאים בדרך כלל בסוף שורה של ביתנים טוריים.

ביתן טורי

ביתן בעל חזית אחת ושלושה קירות. יתרונו הוא בכך שניתן לעצב אותו כך שקירותיו יספקו את מירב המיתוג והמידע ללקוחות.

יתרון נוסף הוא היכולת ליצור אינטימיות של חנות או חדר שבו ניתן לשבת עם הלקוחות.

רבות תלוי בגודל הביתן, ישנם ביתנים קטנים, אבל ניתן למצוא גם ביתנים גדולים מאוד.

ביתנים טוריים, כשמם כן הם, מופיעים על פי רוב במפת התערוכה בטור אחד ארוך של ביתנים עוקבים הצמודים אחד לשני. יש לקחת בחשבון שמשני צדי הביתן יש ביתנים צמודים, ולעתים גם מאחור. בחלק  מהמקרים ניתן למצוא את הביתנים הטוריים בשטח המקיף את התערוכה או במרכז.

לפני שאתם מתכננים להציג בתערוכה, ורגע לפני שאתם סוגרים עם המארגן את שטח הרצפה לביתן שלכם, חשוב לבדוק מספר נושאים, אבל בראש ובראשונה חשוב לבדוק מהו המיקום של הביתן שלכם באולם – בקשו מהמארגנים מפה של התערוכה, המראה את כל הביתנים ואת כל אפשרויות המיקום. בחרו ביתן המתאים לאופי העסק שלכם, האם עדיף לכם ביתן טורי סגור המעניק ללקוח תחושה של פרטיות, או שאולי עדיף ביתן אי או ביתן חצי אי, המאפשר גישה ללקוחות רבים יותר. אל תהססו לפנות אלינו, לחזי קד"מ. אנחנו נשמח לייעץ לכם עוד בטרם חתימתכם עם המארגן.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!