מיתוג משרדים וחללי עבודה

 מיתוג ועיצוב קירות משרדים כולל החל מדלת הכניסה, מזדרונות, קיר לובי חדרי ישיבות ועוד.

אחד השירותים העיקריים של חזיקד"מ הינו מיתוג משרדים וחללי עבודה. מדובר בשירות מקצועי, יצירתי ומקיף הדואג להעביר את תדמית העסק בהיבטים ויזואליים שונים של מיתוג החלל. השירות מתחיל בייעוץ אישי וממשיך לתכנון מפורט ועיצוב המקום באמצעים שונים שאנו מספקים, מייצרים ומתקנים.

על מיתוג משרדים וחשיבותו

במחצית השנייה של העשור השני של שנות האלפיים, אין זה מספיק לעצב משרד וסביבת עבודה שהם רק יפים. בימינו יש חשיבות רבה להעברת ערכי החברה ומסריה דרך עיצוב של חלל העבודה ובכך ליצור מתחם עבודה שזהותו מועברת לכל המגיע ושוהה בו, בין אם עובדים, לקוחות, ספקים, שותפים או משקיעים.

כל זאת עם יצירה של מרחב אסטטי שנעים ונוח לעבוד ולשהות בו. שילוב זה בין מיתוג, יופי ונוחות יוצר הקשרים בין ערכים אלו בקרב באי המקום ומחזק את תדמיתם החיובית של החברה או הארגון.

מיתוג מקיף וייחודי של המשרד

אנו מספקים מיתוג משרד מקיף עבור כלל היבטי החלל ומשטחיו לרבות קירות, חלונות, מעליות, דלתות, עמודים ומחיצות.

המיתוג מסופק לכל מתמחי המשרד כולל חללי עבודה, אולם מרכזי, מוקדי שירות, מסדרונות, לובי, חדרי ישיבות וחדרי מנהלים. בתוך כך, ברור לנו שכל משרד הנדרש במיתוג הוא בעל מאפיינים, מסרים, ערכים וצרכים ייחודיים משלו, שצריכים להתגלם בעיצובו.

לכן, כל פרויקט של עיצוב משרד וחללי עבודה הינו ייחודי ושונה מרעהו, והוא אף יכול להשתנות בין מחלקות שוות באותו בית עסק בהתאם לתפקידן בחברה, סגנונן ואופיין.

שימוש במגוון אמצעים למיתוג המשרד

פרויקטים של מיתוג משרדים אנו מבצעים עם קשת רחבה של אמצעים ייחודיים, מתקדמים ואיכותיים, קבועים וזמניים, המותאמים לתדמית העסק ומשמשים את עובדי המקום ומבקריו.

כך למשל, אנו עושים שימוש במוביילים, מתקני תצוגה, מדבקות מודפסות לקירות, חלונות ורצפה, עיצוב שלטי הכוונה, מספור של עמדות ושילוט חדרים ומחלקות. כמו כן, אנו עושים שימוש בהדמיות ובפריסות גראפיות שונות.

בנוסף לכך, במידת הצורך אנו גם דואגים לקישוט חללי עבודה בהתאם לתדמית העסק ולמאורע מסוים, כאשר קישוטים אלו יכולים להיות בלונים, דגלונים, מיתוג מחיצות, שלטים ועוד.

שירותי מיתוג משרדים

לשירותי מיתוג משרדים וחללי עבודה מקצועי ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חזיקד"מ בטלפונים 072-2409955, 058-7700106 ו- 052-6747837 או במייל Sales@hezikdm.co.il.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!