דלפק אלומיניום כפול
דלפק אלומיניוםדלפק אלומיניוםדלפק אלומיניוםדלפק מנוגר בשילוב תאורת לדדלפק מנוגר בשילוב תאורת לדדלפק אלומיניום כפולדלפק קידום מכירותדלפק אלומיניום כפולדלפק אלומיניום כפולדלפק אלומיניום כפולביתן מוארדלפק מוארדלפק מוארדלפק מוארדלפק מוארדלפק מוארדלפק מוארדלפק מוארביתן מואר

דלפקים לכנסים ותערוכות

 

דלפקים לכנסים ותערוכות
דלפק מכירה הוא אחד הפתרונות המומלצים בקידום מכירות. אם זה בתערוכות, באירועים או אפילו באמצע הרחוב. דלפק מכירה הופך את המותג שלך לבולט, ממותג ומקצועי יותר ולמעשה הופך להיות שלט פירסומי. דלפקי מכירה המכונים גם בשם דלפקי קד"מ או דלפקי דיילת  משמשים לקידום מכירות במגוון מקומות ואירועים, בהם מסתובבים לקוחות פוטנציאלים. הדלפק משמש כמוקד מידע ומכירה כמו כן מהוה שלט פירסומי, כאשר מאחורי הדלפק עומד לרשות המתעניינים במותג, נציג מכירות מיומן.
בשנים האחרונות ישנה עלייה במודעות לקידום העסק או המותג, על ידי מפגש ישיר ובלתי אמצעי בין המותג ללקוחות.
דוכני מכירה נפוצים היום יותר מתמיד, וכבר הפכו לסטנדרט בכל הנוגע לקידום מכירות.
אחת מן הדרכים הכי טובות לחשוף את המוצר שלכם לקהל לקוחות פוטנציאלי הוא לשים דלפק מכירה במקום אסטרטגי בו תפיקו ממנו את המירב.
דלפקי מכירה – מגוון שימושים
  • מכירת מוצרים.
  • חשיפת מותג חדש.
  • מידע על החברה/המוצר.
  • חלוקת דוגמיות של מוצר חדש.
  • טעימות (בעיקר במרכזי מזון).
ממה מורכב דלפק מכירה?
דלפק מכירה הוא בעצם דלפק נייד, הכולל משטח להנחת החומרים השיווקיים/המוצרים לדוגמה וכו'. חזית הדלפק מורכבת מהדפסה איכותית של המותג, כך שניתן לזהות אף מרחוק את ייעודו של הדלפק, ולהגביר את החשיפה לעסק.
בנוסף, מגיע הדלפק עם שלט המורכב מעליו, המבליט יותר את דלפק המכירה, וכן מדף בבטן הדלפק, המשמש להנחת מוצרים, ציוד ועוד. דלפקי המכירה מגיעים עם תיק/ארגז מיוחד, המאפשר אחסון ונשיאה קלה ונוחה יותר.
דלפק מכירה מאלומיניום
דלפקי מכירות מצריכים הרכבה ופירוק בכל שימוש בהם. על מנת שהדלפק אכן יחזיק מעמד, הוא צריך להיות בנוי מחומרים חזקים ואיכותיים, המספקים חיי מדף ארוכים. דלפקי מכירה הבנויים מאלומיניום, מצטיינים באיכותם, חוזקם ועמידותם, לצד משקלם הקטן והקל לנשיאה. שימוש בחומר זה לבניית דלפק מכירה, מבטיח דלפק איכותי ויציב, שילווה אתכם לאורך זמן.
עיצוב דלפקי מכירה

ניתן לעצב את חזית הדלפק כרצונכם. זאת על ידי הורדת הפריסה (שרטוט מדויק של חלקי הדלפק המודפסים) של הדלפק, המאפשרת לכם להכין את העיצוב בדיוק לפי מידות הדלפק. בנוסף, קיים מבחר צורות לדלפק המכירה: מרובע, עגול, אליפטי ועוד.
כדאי לעצב את הדוכן בהתאם לתפיסה העיצובית הכוללת של המותג או העסק שלכם, על מנת שישתלב כראוי עם מוצרי הפרסום הנוספים.
דלפק הבנוי מבסיס אלומיניום קל מאד לנשיאה לפירוק מתאים מאד כעמדת מכירות, דיול, טעימות, הדגמה וכו'.
הערות
הדלפקים מצויידים במדף פנימי לאיחסון המוצרים. הדלפקים מסופקים עם שלט עליון ממותג ומתפרק.
מפרט טכני:
הדלפק מגיע עם ארגז/תיק נשיאה. הדפסה איכותית עוטפת את הדלפק.
ניתן לרכוש דלפקים במגוון אפשרויות וצורות: מרובעות, עגולות, אליפטיות ועוד.
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!