דגל רוח דגל חוף
דגל רוח דגל חוףדגל רוח דגל חוףדגל רוח דגל חוףדגלי רוח / חוףדגל רוח דגל חוףדגל רוח דגל חוףדגל חוף

דגלי חוף

דגלי חוף לעסקים ממותגים

בחופים ניתן לראות דגלים מתנופפים. לא, אנחנו לא מתכוונים לדגל אדום או שחור שמציין את מצב המים בחוף. אלא לדגלי החוף הגדולים והממותגים. הם נמצאים הרחק מקו המים, בדרך כלל ליד בית קפה, מתחם בילוי או פסטיבל. הדגלים מאפשרים לסמן מקום, להציג לוגו, מוצר או להראות נוכחות בדרך מקורית.

למי מתאים דגלי חוף ממותגים?

דגלי חוף מתאימים לבעלי עסקים שמארגנים אירוע חברה בחוף הים, לבעלי דוכנים בקרבת, אירועי ספורט תחרותיים או לפסטיבלים שונים שנמצאים באזור חולי. דגלי החוף מאפשרים להציג את שם החברה והלוגו שלה בצורה מקורית ועל הדרך ליצור מיתוג וקידום. הדגלים בולטים בנוכחותם הם גדולים וניתן לשלב בהם כל צבע טקסט או לוגו שרוצים.

דגלים לכל מטרה

בעידן בו הכל מצולם חייבים לצאת מהקופסא וליצור את אפקט הוואו. כל מי שיש לו עסק מבין שהוא חייב למשוך את תשומת הלב ולהשאיר חותם. באמצעות דגלים אפשר לזהות את המותג במקומות בהם יש תנועה של אנשים. זה לא רק פרסום זו אמירה. בנוסף אנשים אוהבים לצלם ולהצטלם באירועים שונים כך שהדגלים יהיו נוכחים גם בתמונות ובקטעי הוידאו של האורחים.

איך מזמינים דגל חוף?

בעל עסק שמעוניין להוסיף דגל חוף לאירוע שלו, בוחר את התמונה, המשפט או הלוגו אותו הוא רוצה לשלב. ניתן לשלב כמה דגלים זה לצד זה עם הדפסים שונים. לדוגמא, דגל אחד עם סלוגן קליט, דגל שני עם מוצר החברה ודגל שלילי עם לוגו החברה. אפשר גם לשלב דגלים חלקים בצבעי העסק שיסמנו את מקום האירוע עבור האורחים. לאחר הבחירה מתבצעת הדמיה של המוצר הסופי והדגל נשלח להדפסה.

חברת חזיקד"ם מבינה את הצורך של עסקים במיתוג מקיף ומאפשרת להם מגוון פתרונות. דגלים, שלטים מוארים, מתקני תצוגה, לייטבוקס ועוד. כך שכל בעל עסק מקבל את פתרון הקידום הנכון עבור הצרכים שלו בכדי לבלוט ולהשאיר חותם.

קטגוריה:

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!