לייט בוקס
לייט בוקסלייט בוקסלייט בוקסלייט בוקסלייט בוקסלייט בוקס

לייטבוקס

לייטבוקס ממותגים

באמצעות לייטבוקס המוארים ניתן לשווק מוצרים בתערוכות, קניונים, דוכני פופ אפ, ירידים ועוד. הלייטבוקס הם קופסאות מוארות בשלל גדלים, בדומה לאלו שניתן לראות בקניונים או בשלטי חוצות. הלייטבוקס מרשימים ויוצרים עניין רב באמצעות שילוב של לוגו או פרסומת המודגשת בגופי תאורה מותאמים. ישנם סוגים שונים של לייטבוקס. סטנדים מוארים, דוכנים או ביתנים המורכבים לפי גודל רצוי.

למי מתאים לייטבוקס ממותגים?

בעלי עסקים שמארגנים כנס, תערוכה אירוע או השקה של מוצר משתמשים בלייטבוקס כדי ליצור מיתוג וקידום. הלייט בוקס בולטים ומאפשרים תצוגה מוגדלת של ומרשימה של מוצר, פרסומת, לוגו, דמויות שונות ועוד. את עיצוב הלייטבוקס ניתן להגדיר מראש ולקבל הדמיה ממוחשבת שת התצוגה הרצויה.

ביתני לייט בוקס

ביתני לייטבוקס הן עמדות שלמות מוארות בגדלים שונים. ניתן להקים דוכן או חדר של ממש. בביתנים משתמשי בעלי עסקים בתערוכות או בקניונים. כשהמטרות העיקריות הן, קידום מכירות הצגת מוצר או העלאת מודעות לנושא חשוב. אם אתם מתכננים אירוע עסקי תוכלו להזמין ביתן לייטבוקס בגודל הרצוי ובעיצוב המתאים לצרכי האירוע. הלייטבוקס יורכב באמצעות צוות מיומן עד לסיום השימוש.

מיתוג מקצועי לעסקים

בעידן בו כולם רוצים לבלוט ולשווק את המוצרים חיבים להיות יצירתיים ולבנות מוניטין. לפעולות של קידום ומיתוג יש חלק בלתי נפרד מכך. לכן, יש להשקיע בחברה מקצועית, שתאפשר להפיק כל אירוע ממותג בהתאמה אישית על פי מאפייני העסק. אנשי המקצוע יאפשר לבחור את הסטנדים וביתני הלייטבוקס הנכונים. ליצור מראה בולט ומרשים תוך תצוגה מרהיבה של האלמנטים הרצויים.

שירותי לייטבוקס לעסקים

חברת חזיקד"ם תאפשר לכם לבנות מיתוג מקיף לעסק. באמצעות מיתוג חללים, מוקדי מכירות, עמדות שירות לקוחות ולייטבוקס לעסקים. הידע והמיומנות שלנו מאפשרים להתאים לבעלי עסקים שונים את פתרונות הקידום הנכונים כדי לבלוט ולהביא לקוחות. אנשינו יצירתיים ובעלי כישרון ובאמצעות הכלים והספקים המקצועיים נוכל להתאים לכל עסק מענה הולם.
קטגוריה:

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!