מסחור חזותי
מסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותימסחור חזותי

מסחור חזותי

מסחור חזותי

בעלי עסקים לא מצליחים להבין את הצורך בהשקעה בשילוט למדפים. לדעתם זה מיותר ובזבוז של כסף שהיה יכול ללכת לדברים אחרים. על מנת לעשות קצת צדק עם הפרוצדורה, הכנו את המאמר הקצר הזה שיסביר לכם אודות החשיבות של שילוט מדפי החנות שלכם.

כיצד שילוט למדפים מסייע לבעלי מוגבלויות?

בחברה שלנו יש לא מעט בעלי מוגבלויות, אנשים שקשה להם יותר לראות מה עומד מולם, לשמוע את הכריזות או כל דבר אחר. כשאתם מציבים שילוט מדף במקום מסוים אתם מאפשרים לבעלי מוגבלויות כאלו ואחרות להבין טוב יותר מה ניצב מולם. תוכלו גם להוסיף שלטים המגיעים עם כתב ברייל, מה שיכול לסייע מאוד לעיוורים ולקויי ראייה.

מה העלות של שילוט ותמחור מדפים?

זה ממש לא מסובך לקבוע את המחיר של שילוט למדפים, והרבה פעמים המוצר הסופי והנחת שהוא מביא לכם שווים את ההשקעה. אם אתם רוצים לשמוע עוד על שילוט ותמחור מדפים אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר, משום שעבור כל עסק יכול להיות מדובר בסכום אחר.

כיצד שילוט למדפים תורם להתנהלות העסק?

כמה פעמים לקוחות רבו אתכם כי הם לא הבינו את הכריזה או כי הם חשבו שיש מבצע מסוים? כמה פעמים הייתם צריכים להכווין לקוחות למוצר שנמצא ממש לנגד עיניהם? כשאתם מבצעים שילוט למדף מסוים אתם מנגישים ללקוח את כל המידע שהוא צריך ולא מסבכים את עצמכם בריבים או במצבים לא נעימים מולם. נכון שתצטרכו לעדכן את השילוט בכל פעם שיש מבצע חדש או שינוי בנהלים, אך זוהי עבודה קטנה לעומת השקט שתקבלו בעבודה השוטפת.

האם ניתן לעצב את השילוט בהתאמה אישית?

תוכלו לעצב את השילוט שלכם כיצד שתרצו, להתאים אותו לעיצוב הכללי של החנות ובכך לחזק את המותג שלכם! זכרו, כמעט תמיד הדברים הקטנים הם אלו שעושים הבדל גדול.

אנחנו מקווים שהצלחנו לשנות את דעתכם בנוגע לשילוט מדפים! אם אתם רוצים להזמין שילוט למדפי העסק שלכם אנחנו ב"חזיקד"מ" מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר דרך הטלפון שלנו: 072-2409955.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!