מיתוג עסקים – לעשות את זה נכון

מיתוג עסקי אינו מסתכם בלוגו מדליק או שם ייחודי – שכמובן אין לזלזל בהם, מדובר על שני תחומים חשובים ביותר, אך המיתוג העסקי הוא הרבה יותר מכך. מיתוג עסקים שנעשה בצורה נכונה דורש עבודה מקיפה וידע רב בעולם התקשורת והשיווק, שכן המטרה של מיתוג לעסק היא לגרום לקהל היעד להעדיף חברה מסוימת על פני חברה אחרת. מיתוג הוא בעצם מוניטין וכדי לייצר לחברה מוניטין חיובי, עליה לבלוט בשוק על ידי הדגשת ייחודיות, איכות ורמת שירות גבוהה. בעולם העסקים בו אנו חיים, קשה מאוד להדגיש את הייחוד של כל עסק ולהרשים את קהל היעד עם הקמתו של העסק ולאורך זמן.  על המותג להיות עקבי, להימצא בצמיחה מתמדת ולכוון אל הרגשות של הלקוחות, שכן הרגש הוא שמניע את הלקוח לרכוש מוצר זה או אחר.

מהו מיתוג לעסקים?

מיתוג לעסקים הינו השקעה במיתוג ובפרסום בחללי המרחב הקמעונאי והעסקי להשפעה מיידית ומשמעותית על המודע ותת מודע על מבקרים ולקוחות פוטנציאליים. מיתוג חזותי לעסקים הינו תחום חדש בעיצוב נקודת המכירה, מקומות עבודה, מרכזי שרות לקוחות, מוקדי מכירות ומוקדי שרות, חדרי ישיבות מדרונות המשרדים ועוד. בשוק קיימים מגוון רחב של פתרונות ל מיתוג חזותי לעסקים, מדבקות וניל, מדבקות חלביות, מדבקות חיתוך אותיות, שילוט מואר, שילוט תלת ממדי, סטנדים מעוצבים ועוד...

מיתוג עסקי – בניית מערכת יחסים עם הלקוח

כדי לייצר לעסק מוניטין חיובי, עליו לרכוש את אהבת הקהל. כדי לעשות זאת, על העסק למצוא את הערכים המשותפים שלו עם הלקוח. מוצרים ושירותים איכותיים, זמינות ואדיבות של עובדי החברה, אפשרות ליצור קשר באמצעות המייל, הרשתות החברתיות, הטלפון ועל ידי השארת פרטים, עיצוב המוצרים והאריזות, נגישות החנות המקוונת והפיזית, דרכי הפרסום, שירות המשלוחים, המסחור החזותי, מבצעים והנחות – כל אלו ואחרים הינם חלק בלתי נפרד מיצירת הקשר בין העסק ובין הלקוח.

יתרונות של השקעה במיתוג עסקים

מיתוג עסקי מוצלח שמתחבר לליבם של הלקוחות, יגרום ללקוחות רבים להתעניין בעסק ולהישאר עמו לאורך זמן. במצב זה, ימשיכו הלקוחות לחפש את המוצרים או השירותים שהעסק מספק, יעקבו אחר העסק ויבצעו רכישות. השקעה במיתוג העסקי תגרום לעסק ליהנות מהתוצאות לאורך זמן רב ותוביל להגדלת כמות המכירות והתפתחות, כתוצאה מכך יעלה המורל של העובדים והדבר יוביל לקפיצת מדרגה נוספת ברמת השירות.


כמו כן, תוכל השקעה בשלבים הראשונים וחשיבה לטווח הרחוק לחסוך בעיות בהמשך הדרך והעובדים ידעו בדיוק כיצד לעבוד באופן הטוב ביותר. ככל שהעסק יתפתח, כך הוא יוכל להגיע אל קהלי יעד נוספים ולהגדיל את הרווחים עוד יותר.

מה החשיבות של מיתוג לעסקים?

מיתוג חזותי עושה יותר מאשר ליידע. לקוחות מניחים הנחות של עסק בהתאם לאיכות ואטרקטיביות המיתוג שלהם. הנחה זו עוברת לאופן בו הלקוחות תופסים את איכות המוצרים והשירותים של המותג. חוויית הקמעונאות של המותג שלך צריכה להקיף הכל. זה כולל מודעות, קידום מכירות, מדיה חברתית, אתר האינטרנט שלך והמיתוג החזותי שלך.

 

בעידן הדיגיטלי, מיתוג חזותי הוא כלי חשוב וחיוני ליצירת חוויה קמעונאית בקרב הלקוחות שלך בנקודת המכירה. זה יעזור למותג שלך להיות מוכר יותר. זה גם יאפשר ללקוחות לפתוח בקשר עם העסק שלך. זה מגביר גם את נאמנות המותג.  מיתוג חזותי איכותי ומעוצב יכול ליצור עצירות דחף לא מתוכננות. למעשה, מחקרים רבים מוכיחים שבין 20 ל -45 אחוז ממכירות העסקים נובעים ממכירות דחף.

מה כולל מיתוג לעסק?

כדאי להיזהר מלשמור על מיתוג מינימלי.  תן לחוויית הלקוח להכתיב את מספר השלטים, הפרסומים שאתה זקוק להם, החל משלטים מוארים חיצוניים, מדבקות חלון ראווה, סטנדים בולטים, וכלה במיתוג פנים. אל תתפשרו על חווית הלקוח כי אתם מרגישים שאתם צריכים להתאים לקו עיצובי מסוים.

 

כאשר מיתוג חזותי חיצוני כגון שילוט בחוץ משלים עם עיצוב מציאת דרך, החשיפה למותג גוברת. התוצאה היא הזדמנויות גדולות יותר לרכישת לקוחות חדשים ולקנייה חוזרת. באופן דומה, שילוט לקוי או באיכות נמוכה יכול להרתיע את הלקוחות מלהיכנס לעסק שלך. זו הסיבה שיש לבצע מיתוג במקומות הנכונים. דלפק הקופה, למשל, יכול להפנות לקוחות ולעורר רכישות נוספות. פתרונות מיתוג לעסקים המציעים מסרים דינמיים גורמים לעלייה דרמטית במכירות בנקודת המכירה.

מיתוג עסקי עם חברת HeziKDM

באמצעות מיתוג חזותי נכון, יכול בעל העסק לבסס את מעמדו בשוק התחרותי ולייצר בידול שיגרום לקהל לקוחותיו להישאר נאמן לאורך זמן. מיתוג עסקים חזותי נכון אינו תהליך פשוט, אך באמצעות חברה מקצועית ומנוסה, ניתן לעשות זאת, להצליח ולהגיע אל המטרות. במידה שאתם מעוניינים למתג את העסק שלכם באמצעות מיתוג חזותי בצורה מוצלחת וליהנות מכל היתרונות של ביצוע מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – חזיקד"מ. החברה שלנו מתמחה במיתוג חזותי לעסקים ומספקת ייעוץ מקצועי למגוון בעלי עסקים.

 

במהלך 32 שנות פעילותינו רכשנו ידע נרחב בעולם המיתוג והתוצאות של עבודתנו מדברות בעד עצמן. העובדים היצירתיים שלנו, הנאמנות, המרץ, הניסיון והיחס האישי שאנו נותנים לכל אחד מלקוחותינו, מאפשרים לנו למצוא את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר עבור כל לקוח.

 

עוד יכול עניין אתכם: מדבקות קיר למשרד 

מתעניינים במיתוג עסקי? אתם מוזמנים לפנות אלינו, לשאול כל שאלה ולקבל מענה מהיר, איכותי ואדיב. נשמח לסייע לכם למתג את העסק שלכם וליהנות מהפירות של מיתוג לעסק ברמה הגבוה ביותר!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial