כנס

ביתן לכנסים ותערוכות

בחזיקד"מ תוכלו לקבל פתרון כולל לביתן לכנס הבא שלכם או ביתן לתערוכה הבאה שלכם.
אנו מציעים פתרון כולל החל מעיצוב ועד המסירה. ניתן להתאים ביתן לכנס או לתערוכה על פי תקציב מוגדר על ידי הלקוח ומותאם לדרישות מיוחדות שמוצגות בביתן ובצורה זו לגרום לביתן להיות בולט במיוחד, כך שיהיה קשה מאוד שלא להבחין בו כאשר עוברים במקום. 

העיצוב והבינוי שלנו מאפשר לבעל העסק להעביר מסר חזותי גם ממרחק, ובמידה שהוא מושקע וייחודי הוא יכול לחסוך לבעל העסק הרבה אנרגיות, שכן הלקוחות הפוטנציאליים יימשכו אל הביתן, דוכן בלי שהמציג יצטרך להתאמץ לשם כך.

ביתן לכנס שמתאים לצרכים של העסק

באמצעות מערכות תצוגה שנמליץ לכם אפשר למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים שמגיעים לכנסים ואירועים שונים, וכדי שהנראות תשיג את המטרות, חשוב להתאים אותו למאפיינים האישיים של העסק – הדבר חל על הציורים, הצבעים והכיתוב. אפשר גם להוסיף לביתן תאורה פנימית ולגרום לו להיות בולט ומושך במיוחד בשעות החשיכה. 

התאמת המסרים לקהל היעד

חשוב מאוד לבחור בעיצוב יצירתי שמעביר מסר מדויק, כאשר יש להדגיש שהכיתוב והעיצוב שמופיעים על הביתן חייבים "לדבר" בשפה של קהל היעד של העסק. 

ביתן מוצב באירוע אליו מוזמן קהל מבוגר, לא יתאים בוודאות לאירוע שמיועד לקהל הצעיר וביתן שמוצב למשל באירוע שמיועד לציבור הדתי, לא יתאים בוודאות לאירוע שמיועד לציבור החילוני. כמו כן, על הכיתוב והעיצוב להיות מותאמים לסוג האירוע שבו הוא מוצב.

 מערכת ביתן מוצלחת שתוכננה בקפדנות, תצליח לסקרן את האנשים שנמצאים במקום ולגרום להם להימשך אל הדוכן של העסק הספציפי במקום ללכת אל דוכן אחר. 

החשיבות הרבה של איכות ההדפסה

מעבר לכיתוב, בחירת הצבעים, התאורה והמאפיינים האחרים של הביתן, חשוב להקפיד על כך שהוא יודפס באיכות גבוהה – כך שכל המסרים יהיו ברורים ובולטים ויוכלו להראות גם ממרחק. 

חברה מקצועית שמתמחה ביצירת מתקני תצוגה לכנסים, תערוכות ואירועים, תוכל לייצר מתקני ביתן בגדלים שונים, בצורות מגוונות, בצבעים שונים, להדפיס אותם באופן איכותי ולוודא שהתוצאה תהיה הטובה ביותר.

חברת חזיקד"מ – מספקים לכם  דוכן לכנס  שימשוך את הקהל 

במידה שאתם מעוניינים להשתתף בכנס או אירוע מסוג אחר ולהציג את המוצרים או השירותים שלכם, תוכלו להיעזר בביתן מרשים וייחודי שילכוד את המבטים של העוברים והשבים עוד ממרחק. 

במידה שתפנו אל החברה שלנו – חזיקד"מ, נוכל לייצר לכם דוכן לכנס או תערוכה מותאם באופן אישי. כמו כן, תוכלו לשכור מאתנו דוכן ואף להזמין חבילה שכוללת הובלה והתקנה. 

החברה שלנו מתמחה במסחור חזותי, מתקני תצוגה, כנסים ותערוכות ומיתוג ומספקת מענה מלא לעסקים רבים שמעוניינים לבדל את עצמם ולבלוט בשטח. כל לקוח שפונה אלינו מקבל שירות צמוד, כאשר אנו מתאימים עבורו את הפתרון הטוב ביותר באופן אישי. 

בעלי המקצוע שעובדים בחברה שלנו מתמחים בתחומם וניסיוננו הרב מאפשר לנו לספק מענה מלא לכל עסק.

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה או לבקש בקשה, אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. כמו כן, תוכלו ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון או המייל או להגיע אל משרדנו.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!