מדבקות לחלון – מיתוג חלונות ראווה

[unitegallery halon]

מיתוג חלונות ראווה באמצעות מדבקות חלון הן דרך מצוינת להגיע ללקוחות שלכם עוד לפני הכניסה לנקודת המכירה, למשוך את הקונים דווקא לחנות שלכם, לקדם את מבצע המכירות, ההשקה או המבצע, ליצור או לחזק את זהות המותג, או אפילו להשתמש בהם כדי לקישוט נקודת המכירה.
מדבקות לחלונות עם גרפיקה בולטת יכולה לתפוס את תשומת ליבם של קונים פוטנציאליים לפני הכניסה לחנות.
מיתוג חלונות ראווה  באמצעות מדבקות חלון הוא מגוון ונימצא בשימוש בתחומים רבים כגון חלונות ראווה, חלונות בניינים, מרכזי קניות, בתים ורשתות שיווק.
מדבקות חלון מגיעות עם ציפוי מיוחד UV  השומר עליהן מפני קרינת השמש,  שחיקה, שריטות ושפשוף והן עמידות לתקופה ארוכה יחסית ומותאמות לתנאי חוץ.
שילוב של עיצוב גרפי מתקדם ואיכותי מניב תוצאות מצוינות ותנועת קונים לתוך נקודת המכירה.

מיתוג חלונות ראווה באמצעות מדבקות לחלון מעוצבות ברוח הקמפיין שלכם הן דרך מצוינת לנצל את המרחב החזותי כי אנשים רבים מתעלמים מפרסומים שונים בנקודות המכירה, מגודל חלון ראוה לא כל כך קל להתעלם כי האנשים חייבים להסתכל לאן הם הולכים, והם עשויים גם לראות את מדבקת החלון שלך! לבחירתכם מדבקות חלון בצורות ובגדלים שונים, אתם יכולים להתאים את העיצוב שלכם ללא הגבלה בגודל.
קמפיין פרסומי על חלון הראוה הופך את נקודת המכירה למוקד שיווקי יוקרתי השתמשו מדבקות חלון לקידום מכירות נקודות המכירה שלכם, צרו אפשרות לנהגים ותנועת הולכי רגל ישר אל החנות שלכם.

חברת חזיקד"מ מציעה שלל פתרונות ורעיונות יצירתיים ואפקטיביים למסחור חזיתי בנקודות מכירה. בין היתר, חברתנו מציעה ללקוחותיה מדבקות לחלון ראווה התורמות למיתוג העסק ומושכות לתוכו לקוחות. מדובר במדבקות איכות עם גרפיקה בולטת המוצעות עבור מחירים משתלמים ועם מעטפת שירות מקצועית, זמינה ויעילה.

 

מדבקות מעוצבות לחלונות-לנצל את מלוא הפוטנציאל של חלון הראווה

כל בעל חנות מודע לחשיבות חלון הראווה של העסק, בהיותו החזית המסחרית שלו הפונה למרחב הציבורי ומאפשרת לפרסם ולהציג את מוצרי ושירותי החברה. כפועל יוצא מכך, בעלי חנויות נוטים ובצדק להשקיע בחזות חלון הראווה שלהם, עם עיצוב מושקע של הסחורה אותה הם מציגים לצורכי קידום מכירות ומיתוג המקום. יחד עם זאת, שימוש יעיל בחלון ראווה ינוצל לא רק להצגת סחורות אלא גם להעברת מסרים כתובים שונים כמו הנחות ומבצעים, ורכישות חדשות. בעבר, מסרים אלו פורסמו על ידי שלטים מאולתרים או מודפסים שתפסו מקום ונטו ליפול. כיום לצרכים אלו יש פתרון הרבה יותר נוח, אסטטי, יעיל ואטרקטיבי, בדמות מדבקות מעוצבות לחלונות ראווה שחברתנו מספקת.

 

למשוך לקוחות לבית העסק

בעזרת מדבקות לחלונות ראווה תזכו בכלי מיתוג ושיווק יעיל המנצל את המרחב החזותי ומושך לקוחות לתוך החנות ובית העסק שלכם. גודלן של המדבקות והיותן חלק מהמרחב החיצוני של העסק ימשוך את תשומת ליבם של עוברי אורח, הולכי רגל או הנוסעים ברכבים. כמו כן, המדבקות יסייעו לכם לקדם כל צורך, בין אם מדובר במבצעי סוף עונה, בהחדרת מוצר חדש לשוק או בחיזוק תדמית.

 

מדבקות לחלון ראווה איכותיות

אנו מספקים לחלונות ראווה מדבקות איכותיות, עמידות לאורך זמן, המיועדות לשימוש פנימי וחיצוני ומוצעות בהתאמה לכל עיצוב מבוקש בשלל צורות וללא הגבלת גודל. המדבקות כוללות ציפוי מיוחד המגן מפני קרינת UV של השמש ומפני שפשופים, שריטות ושחיקה. כמו כן, הן מסופקות עם עיצוב והדפסות גראפיות מתקדמות ואיכותיות המתוכננות בהתאמה מלאה למאפייני וצרכי העסק, מקום המכירה וקהל היעד שלו. יש לציין כי המדבקות ניתנות להסרה באופן נקי ופשוט.

 

הזמנת מדבקות לחלונות ראווה

להזמנת מדבקות לחלון ראווה במחיר משתלם, בהתאמה אישית מלאה ובאיכות חסרת פשרות, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חזיקד"מ בטלפונים
052-6747837 או במייל hezi@www.hezikdm.co.il.

קרא עודמדבקות רצפה, דגלים להדפסה, סטנדים 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial