מדבקות קיר למשרד

חברת חזיקד"מ המובילה בפתרונות מסחור חזיתי מציעה ללקוחותיה העסקיים מדבקות קיר מעוצבות למשרד. המדבקות האיכותיות תורמות למיתוג בית העסק ולשיפור חזותו, והן מוצעות בהתאמה אישית למגוון תחומי עיסוק ולצרכים שונים.

הצורך בעיצוב משרדים

בעבר הרחוק משרדים עוצבו בעיקר מתוך מחשבה פרקטית ופונקציונאלית, אך כיום המצב שונה לחלוטין. בימינו עיצוב משרדים נועד לספק גם מענה אסטטי התורם למיתוג העסק ומעניק מרווח עבודה שנעים ונוח לשהות ולבקר בו. יתרה מכך, כיום מעצבים משרדים עם סיוע מקצועי במטרה ליצור שפה אסטטית אחידה המותאמת למסרי, ערכי ותדמית העסק. העיצוב שם דגש על כל פרט ופרט במקום החל מרהיטי המשרד, דרך גווניו ועד לחזות קירותיו. וכשזה מגיע לחזות הקירות, לא מספיק לצבעם בגוון מתאים אלא חשוב גם שלא להותירם ריקים ולעטרם בדימויים רלוונטיים המוצעים כיום עם מדבקות קיר איכותיות.

דגש על עיצוב קירות המשרד

אחד המשטחים הגדולים והחשובים במשרדים, שלא אחת אינו מממש את מלוא הפוטנציאל, הם קירות המשרד. מדובר למעשה בשטחים מאוד גדולים במרחב העסק אשר צביעתם בגוונים אחידים ומותאמים לעיצוב הכללי מותיר אותם די משעממים. זאת בזמן שהם יכולים לשרת שלל מטרות חזותיות נוספות שניתן להשיג בימינו בעזרת מדבקות קיר מעוצבות ומתקדמות, כפי שחברתנו מציעה.

מדבקות קיר מעוצבות למשרד

בעזרת מדבקות קיר מעוצבות תוכלו לשדרג את חזות המשרד שלכם בעלות לא גבוהה. אנו נעצב עבורכם מדבקות בהתאמה אישית לאופי ותדמית העסק עבור כל נושא ובכל גודל ומאפיין חזותי מבוקש. בין היתר, מדבקות אלו יכולות להכיל את שם ולוגו החברה, טקסטים המעבירים את מסריה וחזונה, ובנוסף הן יכולות להיות עם הדפסות של צילומים הקשורים לעבודת או צוות המשרד, לשמש כמדבקות הדרכה או מדבקות אווירה. כך למשל, נוכל לעצב עבורכם מדבקות היוצרות אווירה הומוריסטית, צעירה ותוססת, אווירת יוקרה או אווירה ייחודית ויצירתית. כמו כן, נדאג לעצב את המדבקות בהתאם לחלל ולמתחם שעבורו הן מיועדות, בין אם לחדר ישיבות, דלפק קבלה, מטבח עובדים, או כל מתחם אחר.

הזמנת מדבקות קיר מעוצבות למשרד

להזמנת מדבקות קיר מעוצבות למשרד באיכות גבוהה ועם התאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חזיקד"מ בטלפונים 072-2409955, 052-6747837 או במייל Sales@hezikdm.co.il.

קרא עודמדבקות חלון, מדבקות רצפה, ביתנים לתערוכות

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!