עיצוב דוכנים

אם אתם מתכננים להשתתף בתערוכה עסקית או יריד מכירות שנתי אליו מגיעים הרבה לקוחות פוטנציאלים, אין ספק כי אתם מוכרחים להתכונן לכך בהתאם עם עיצוב של דוכן ממותג ומושך שיביא אליו כמה שיותר לקוחות והזדמנויות עסקיות.

דלפק קד"מ

למעשה הדלפק הוא הדוכן המרכזי של העמדה הייעודית שהוקצתה להצגת העסק בתערוכה או בכנס. אל הדלפק ניגשים משתתפים שנמצאים במקום כדי להתעניין בנוגע לעסק, למוצרים ולשירות שהוא מעניק ולשאול כל שאלה שעולה על דעתם. זוהי ההזדמנות האידיאלית עבור העסק לבצע מכירה או לצרף את המתעניינים למאגר הלקוחות של החברה.

אך כדי שכל זה קרה, חשוב לדאוג לעיצוב נאות ומקצועי של הדלפק כך שיהיה נגיש ונוח ובנוסף גם ימשוך אליו כמה שיותר אנשים עם מיתוג מותאם לעסק. הרי ידוע כי דוכן פעיל ומלא באנשים ומתעניינים, גורם באופן טבעי להתעניינות וסקרנות בקרב אנשים אחרים שרואים מרחוק את התור וכמות האנשים הגדולה במקום, ולכן גם הם יצטרפו כדי לבדוק מה מתרחש בו.

כדי לבלוט מעל כל הדוכנים האחרים, יש להוסיף אביזרי תצוגה נוספים שיכוונו את קהל המשתתפים לדוכן וגם ימתגו את העסק.

שילוט ודגלים

הדרך הטובה ביותר למשוך מבטים ולבסס נוכחות של הדוכן בתצוגה או בכנס העסקי, היא באמצעות הצבה של דגלים ושלטים גדולים ואטרקטיביים. כדי שלדגלים תהיה משמעות והם יביאו ערך, הם מוכרחים להיות ממותגים בהתאם לקונספט של העסק השייך לדוכן. על הדגלים יתנוססו צבעי הלוגו של החברה או הלוגו עצמו, עם כמה מילים או סלוגן שיגרמו ללקוחות המשתתפים בתערוכה לרצות להגיע אל הדוכן המוצב במקום.

הדגלים יכולים להיות קבועים ברצפה, תלויים על גבי עמודים כך שיראו אותם גם מרחוק או אפילו שרשרת של דגלים קטנים שיתחמו את האזור בו הדוכן נמצא להתמצאות קלה ונוחה יותר עבור המשתתפים בתערוכה.

מתקני רול אפ

מתקן הרול אפ הינו אביזר חובה לכל דוכן הממוקם בתערוכה או כנס עסקי. המתקן מציג באופן גלוי ובולט פוסטר ממותג של העסק עם תמונה מושכת, סלוגן מנצח או כל דבר אחר שיגרום למשתתפים לעצור ולהתעניין. התוכן המופיע על גבי הרול אפ צריך לתמצת ולמקד את מטרת העסק והדוכן בתערוכה, אך יחד עם זאת להשאיר מקום לסקרנות שיוביל את המשתתפים לפנייה מול נציגי העסק המאיישים את הדוכן. 

קיר תצוגה 

כדי שהדוכן יהיה כמה שיותר אטרקטיבי ומעניין עבור המשתתפים בתערוכה, יש להוסיף גם רקע בולט שיוצב מאחורי הדוכן המשמש כקיר תצוגה גדול ורחב. הקיר יכול להיות שטוח ורחב, מרובע התוחם את העמדה בה הדוכן מוצב או אפילו קיר מואר הנראה מרחוק גם בתוך תערוכה מרובת משתתפים ודוכנים.

השכרת אביזרי תצוגה

כדי להקים דוכן ממותג ומושך בתערוכה, כנס, תצוגה, יריד מכירות או כל אירוע אחר שיש בו לקוחות פוטנציאלים לעסק – יש להיעזר בחברה מקצועית המעניקה שירותי מיתוג עסקי בעזרת ייצור אביזרים ייעודיים לדוכנים, בהתאם לצורך ולמטרה של החברה. במקום לרכוש את כל הציוד הנחוץ להקמת דוכן אטרקטיבי ולהתעסק עם שינוע והקמה של כל האביזרים, פשוט שוכרים את האביזרים הנחוצים מבלי להתפשר על איכות ההדפסה והחומרים.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!