פופאפ לכנסים ואירועים

פופאפ לכנסים ואירועים

מערכת פופאפ היא סוג של מתקן תצוגה. המערכת מורכבת ממספר פוסטרים ששילובם יחד יוצר תמונה גדולה. את הפוסטר גדול הממדים ניתן למקם מאחורי כל המוצרים שמוצגים בביתן ובצורה זו לגרום לביתן להיות בולט במיוחד, כך שיהיה קשה מאוד שלא להבחין בו כאשר עוברים במקום. 

הפופאפ מאפשר לבעל העסק להעביר מסר חזותי גם ממרחק, ובמידה שהוא מושקע וייחודי הוא יכול לחסוך לבעל העסק הרבה אנרגיות, שכן הלקוחות הפוטנציאליים יימשכו אל הדוכן בלי שהמוכר יצטרך להתאמץ לשם כך.

פופאפ שמתאים לצרכים של העסק

באמצעות מערכת פופאפ אפשר למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים שמגיעים לכנסים ואירועים שונים, וכדי שהמערכת תשיג את המטרות, חשוב להתאים אותה למאפיינים האישיים של העסק – הדבר חל על הציורים, הצבעים והכיתוב. אפשר גם להוסיף לפופאפ תאורה פנימית ולגרום לו להיות בולט ומושך במיוחד בשעות החשיכה. 

את מערכות הפופאפ ניתן להקים במגוון דרכים, כמו למשל: בתור קיר שטוח, באופן קעור או באופן קמור. 

התאמת המסרים לקהל היעד

חשוב מאוד לבחור במערכת פופאפ מעוצבת ויצירתית שמעבירה מסר מדויק, כאשר יש להדגיש שהכיתוב והעיצוב שמופיעים על הפופאפ חייבים "לדבר" בשפה של קהל היעד של העסק. 

פופאפ שמוצב באירוע אליו מוזמן קהל מבוגר, לא יתאים בוודאות לאירוע שמיועד לקהל הצעיר ופופאפ שמוצב למשל באירוע שמיועד לציבור הדתי, לא יתאים בוודאות לאירוע שמיועד לציבור החילוני. כמו כן, על הכיתוב והעיצוב להיות מותאמים לסוג האירוע שבו הוא הפופאפ מוצב.

 מערכת פופאפ מוצלחת שתוכננה בקפדנות, תצליח לסקרן את האנשים שנמצאים במקום ולגרום להם להימשך אל הדוכן של העסק הספציפי במקום ללכת אל דוכן אחר. 

החשיבות הרבה של איכות ההדפסה

מעבר לכיתוב, בחירת הצבעים, התאורה והמאפיינים האחרים של הפופאפ, חשוב להקפיד על כך שהוא יודפס באיכות גבוהה – כך שכל המסרים יהיו ברורים ובולטים ויוכלו להראות גם ממרחק. 

חברה מקצועית שמתמחה ביצירת מתקני פופאפ, תוכל לייצר מתקני פופאפ בגדלים שונים, בצורות מגוונות, בצבעים שונים, להדפיס אותם באופן איכותי ולוודא שהתוצאה תהיה הטובה ביותר.

חברת חזיקד"מ – מספקים לכם מתקן פופאפ איכותי שימשוך את הקהל 

במידה שאתם מעוניינים להשתתף בכנס או אירוע מסוג אחר ולהציג את המוצרים או השירותים שלכם, תוכלו להיעזר במתקן פופאפ מרשים וייחודי שילכוד את המבטים של העוברים והשבים עוד ממרחק. 

במידה שתפנו אל החברה שלנו – חזיקד"מ, נוכל לייצר לכם פופאפ מותאם באופן אישי. כמו כן, תוכלו לשכור מאתנו מתקן פופ אפ ואף להזמין חבילה שכוללת הובלה והתקנה. 

החברה שלנו מתמחה במסחור חזותי, מתקני תצוגה, כנסים ותערוכות ומיתוג ומספקת מענה מלא לעסקים רבים שמעוניינים לבדל את עצמם ולבלוט בשטח. כל לקוח שפונה אלינו מקבל שירות צמוד, כאשר אנו מתאימים עבורו את הפתרון הטוב ביותר באופן אישי. 

בעלי המקצוע שעובדים בחברה שלנו מתמחים בתחומם וניסיוננו הרב מאפשר לנו לספק מענה מלא לכל עסק.

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה או לבקש בקשה, אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. כמו כן, תוכלו ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון או המייל או להגיע אל משרדנו.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
לוגו של וואטסאפ שלח אלינו הודעה ותענה בהקדם!